Palun oota...

 

Mäng ja Rõõm mängutuba

al. €75 Kuni €120

Reklaam

Mängutuba on uues kohas avatud!

Meil on hea meel teatada, et oleme leidnud endale uue pesa Aardla tänava ristmikul asuvas ärihoones. Jooksvalt saate meie tegemistega ennast kursis hoida meie FB lehel Mäng ja Rõõm või Instagramis mangjaroom.

Mäng ja Rõõm on mängutuba Tartus Aardla tänava ristmiku lähedal uues modernses ärimajas. Meie juurde on lihtne tulla, kuna asume täpselt Võru tänava ääres. Maja juurde kuulub suur parkla, kuhu mahuvad tasuta parkima kõik külalised. Lisaks asub samal krundil ka Selver, kus saab soovi korral mugavalt sisseoste teha. Ootame endale külla kõiki suuri ja väikeseid pidulisi.

Mängutuba on mõeldud peamiselt eelkooli ealistele lastele, kuid tegevust leiavad ka natuke suuremad lapsed. Meie juurde mahub mugavalt kuni 25 last ja ca sama palju vanemaid. Seekord oleme pannud rõhku ka lapsevanemate mugavusele, et pidusid saaksid korraldada ka emad, isad, vanaemad, vanaisad koos perega laste osavõtul. Mängutuba on planeeritud selliselt, et lapsevanemad saaksid nautida oma pidu ja lastel oleks ka lõbus. Mängutoas on funktsionaalne köök koos praeahju, mikrolaineahju, külmkapi, nõudepesumasina ja nõudega.

Tegemist on põneva, lastesõbraliku ja hästi läbimõeldud laste mängutoaga, kus ruumi möllata ca 220 ruutmeetril! Meie mängutoas saab lisaks nukkude ja autodega mängimisele hüpata batuudil, rallida autodega, külastada minikino või -diskoteeki ning teha lõbusaid pilte fotonurgas. Suurematele lastele on kohapeal olemas erinevad lauamängud (Twister, Alias jne).

Lisaks suurematele lastele oleme mõelnud ka kõige väiksemate pereliikmete ja emade peale. Meil on beebidele mängunurk, mis asub lapsevanemate ala juures, et  oleks parem kõige väiksematel silma peal hoida. Samuti on ruumis oma privaatne tualett milles olemas mähkmete vahetamiseks kõik vajalik.

Soovime pakkuda teenust, kus lapsevanemad saaksid samuti lastega pidutsemist täiel rinnal nautida. Selleks puhuks pakume võimalust toitlustusest kuni õhtujuhini.

Mängutoa rendi hinnakiri

 KOLME TUNNI RENT

esmaspäev-neljapäev 9.00-17.00

   75  EUR

esmaspäev-nejapäev alates kl 17.00

   100  EUR

reedel ajad enne kella 17:00/riigipühade eelsed päevased ajad enne kella 17:00

                     85  EUR

reede õhtu; laupäev -pühapäev kõik ajad (k.a riiklikud pühad)

   120  EUR

Pidu keskööni reedel ja lapäeval alates kl 21:30

   50  EUR/h

 Lisatund E-N õhtul                      10  EUR/h
 Lisatund R-P õhtul alates kella 21-st                       15  EUR/h

Reklaam

Mugavused
 • Tasuta Parkla
 • Televiisor
 • Muusika
 • Kööginõud
 • Mikrolaineahi
 • Köök
 • Suur laud
 • WC
 • Garderoob
 • Külmkapp
 • Kohvi presskann

Ei ole veel kommentaare

Kirjuta tagasiside

Teie e-posti aadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

Otsi mängutuba siit

Kontaktid ja pakkumised

Otsi mängutuba siit

Back to Bello home

Copyright by Mangutoad24.ee All rights reserved.

Back to Bello home

Copyright by Mangutoad24.ee All rights reserved.

Login

Register

Already have account?

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.