Palun oota...

 

Mustika Mängumaa

al. €85 Kuni €140

Reklaam

Tere tulemast Mustika mängumaale. See on suur (160m2), värvi ja valgusküllane ja paljude meelelahutustega mängutuba, mis paikneb Mustika Kaubanduskeskuses, Mustamäel.

Sinna on kerge kohale sõita ning autot tasuta parkida. Oleme oma mängutuba hoole ja armastusega uuendanud ja värskendanud nii, et lastel oleks seal tore meie töötajate tähelepaneliku pilgu all mängida ja mürada, sel ajal, kui emmed-issid-vanaemad-vanaisad saavad rahuliku südamega ringi käia, valida ning tarbida Mustika keskuses pakutavat: kaupu, teenuseid, sportimise võimalusi ja muud. Üldjuhul ootame lapsi vanuses 1 – 12 aastat.

Lapsed võivad ronimisaladel julgelt ja ohutult turnida, batuudil hüpata, liumägedelt pallimerre sukelduda, masinatega põrandal sõita, lauamängud, mängida legoklotsidega, askeldada mänguköögis. „Väikesed emmed“ saavad hoolitseda oma nuku-laste eest, neid näiteks vankrites jalutades. Päris pisikeste jaoks on eraldi piiratud ja eakohaste leludega mänguala.

Vanematele, kes soovivad viibida mängutoas koos lastega, on kasutamiseks tasuline kohvimasin, karastusjookide kapp ja tasuta Wi-Fi, televiisor, „veemasin“ sooja ning külma veega, väike kööginurk mikrolaineahju ja nõudega. Külaliste jaoks on ka omaette WC. Mängutuba võimaldab korraldada mitmesuguseid laste – samuti laste ja vanemate üritusi, vajadusel koos toitlustamisega, nagu näiteks sünnipäevad, kokkusaamised laste sõpradega, kuid ka temaatilisi, sh pisut arendavaid üritusi koos toredate juhtide ja lastele meelepäraste tegelastega multikatest ja muinasjuttudest. Soovi korral pakub mängutuba mitmeid võimalusi ruumi kaunistamiseks ning professionaalsete grimeerijate, animaatorite, fotograafide kaasamiseks.

Lastel on võimalusi osaleda ka regulaarsetel üritustel nagu nt arendava lasteringi „Taibu“ tegevuses. Loodame, et meie mängutuba pakub palju lusti lastele ja pisut nii vajalikku „oma aega“ vanematele.

Ootame Teid rõõmuga.

Hinnad

1 tund vanemaga 5 €
1 tund ilma vanemata (vanus alates 3a) 6 €
1 tund vanemata (kuni 3a, sisaldab pampersi vahetust vms) 8 €

Sünnipäeva hinnad

  Nädalapäev Hind
(3 
tundi)
E.- ­R. 11.00-18.00 75 €
E.-­N. 18.00-21.00 95 €
R. 18.00-21.00 105 €
L-P ja riiklik puha 11.00-21.00 115 €
Peojärgne koristus 10 €
Lisatund 20 €
Paevajuhid Kokkulep.

Reklaam

Mugavused
  • Tasuta Parkla
  • Televiisor
  • Köök
  • Suur laud
  • WC
  • Garderoob
  • Kohvi presskann

Ei ole veel kommentaare

Kirjuta tagasiside

Teie e-posti aadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

Otsi mängutuba siit

Kontaktid ja pakkumised

Otsi mängutuba siit

Back to Bello home

Copyright by Mangutoad24.ee All rights reserved.

Back to Bello home

Copyright by Mangutoad24.ee All rights reserved.

Login

Register

Already have account?

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.