Palun oota...

 

UUS mängukeskus SEIKLUSMAA

2 (2)
1 (6)

Kuidas saaks ühildada pere jaoks olulised toimingud nii, et kõik sellest võidaksid?

Kärolin Okk, Müügi ja turundusspetsialist:

Igapäevaselt tuleb tihti ette olukordi, kus vanemad soovivad teha kaubanduskeskuses sisseoste, kuid lapsed ei viitsi poest-poodi kaasas käia, sest see tegevus on nende jaoks igav ja tüütu. Kui lapsele mingi tegevus ei meeldi, siis on teadupärast ka keeruline seda peale sundida, sest tulemuseks on pahuras tujus laps. Meie mängukeskuste kontseptsioon aitab antud olukorda lahendada, sest lapsed saavad tulla mängukeskusesse mängima seniks kuni vanemad endale meelepäraste tegevustega tegelevad. Nii saavad kõik teha seda, mis neile meeldib!  

UUS Mängukeskus  SEIKLUSMAA

Meie ettevõttel on hetkel kaks mängukeskust- Ülemiste keskuses asuv Lennumaa ning Rocca al Mare keskuses vastavatud Seiklusmaa. Mängukeskused asuvad mõlemas keskuses 2. korrusel. Meie mängukeskustesse on oodatud erinevates vanustes lapsed, sest tegevusi leidub nii väikesematele kui ka suurematele. Alates 4. eluaastast saavad lapsed jääda mängukeskusesse iseseisvalt mängima, kuid seda ennekõike siis, kui laps on piisavalt iseseisev ning julgeb jääda üksi. Mõlemas mängukeskuses on olemas väikelastele mõeldud ronimisala, kus ka kõige pisemad saavad ronimist harjutada ning liugu lasta. Samuti on olemas ka mänguasjadenurk koos mänguköögiga, mis on üks mudilaste lemmikutest. Pisut suurematele ning julgematele lastele on mõeldud suur ronimislinnak, kus on mitu liutoru ning pikk laineliumägi. Ronimislinnakus on takistustega käigud erinevatel tasanditel, mis viivad mõne põneva atraktsioonini. Mõlemas mängukeskuses on ka pedaaliautode ala, mis on kindlasti laste üks lemmikutest atraktsioonidest.
Lisaks vingetele atraktsioonidele on mõlemas mängukeskuses ka 3 sünnipäevatuba. Kõik sünnipäevatoad on omanäolise disainiga ning isemoodi maailmaga- iga laps leiab endale meelepärase! Igas sünnipäevatoas on privaatne kööginurk, kus on kõik vajalik olemas. Sünnipäevalised saavad kasutada tuba kuni 3 tundi, mille jooksul saavad kõik külalised mängida mängukeskuses. Tubade mahutavused jäävad 20 kuni 30 lapse vahele. Meie sünnipäevatubade puhul on hea see, et isegi kui külalisi tuleb rohkem, kui algselt planeeriti, siis lisapileteid ostma ei pea, mis aga teiste mängukeskuste puhul on tavapärane. Lisaks saab meie mängukeskuse kaudu tellida sünnipäevale ka toitlustuse, peojuhi või hoopis õhupallikaunistused.
Rohkem rõõmu kõigile!

Seiklusmaa

Sinu kommentaar

Teie e-posti aadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

Otsi mängutuba siit

Kontaktid ja pakkumised

Otsi mängutuba siit

Back to Bello home

Copyright by Mangutoad24.ee All rights reserved.

Back to Bello home

Copyright by Mangutoad24.ee All rights reserved.

Login

Register

Already have account?

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.